Değişimin Habercisi: Yapay Zeka etkinliğine davetlisiniz!

Vakfımız ile İstanbul Teknik Üniversitesi liderliğinde kurulan ve kamu, özel sektör ve akademi iş birlikleri aracılığıyla yapay zeka teknolojisine yönelik ulusal ve uluslararası bir ekosistem ağı oluşturmayı hedefleyen Yapay Zeka Türkiye Platformu (AITR), 4 Aralık Cumartesi günü “Değişimin Habercisi: Yapay Zeka” etkinliğini düzenliyor.

Chicago Üniversitesi Ekonomi Bölümü Öğretim Üyesi ve “Arnold C. Harberger” kürsüsü sahibi Prof. Ufuk Akçiğit’in ana konuşması olarak yer alacağı etkinlikte, vakfımızın başkanı Faruk Eczacıbaşı, TÜBİSAD başkanı Levent Kızıltan ve İTÜ Araştırma Dekanı Prof. Dr. Altan Çakır açılış konuşmalarını gerçekleştirecek.

Akademi Gözüyle Günümüz ve Gelecek Yapay Zeka Teknolojileri paneline Prof. Dr. Altan Çakır, Prof.Dr. Berk Canberk, Prof. Dr. Berrin Yanıkoğlu, Prof Dr. Cem Say, Prof. Dr. Deniz Yüret ve Prof Dr. Kemal Cılız katılacak.

Yapay Zeka Teknolojileri ile İş Dünyasında Değişim panelinde ise Levent Kızıltan, Emre Ultav, Hayriye Karadeniz, Semih İncedayı ve Sezgin Lüle yer alacak.

Etkinliğimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Tarih: 4 Aralık 2021
Saat: 09.30 – 13.00
Yer: İTÜ Maçka Kampüsü

LCV: Onur Atalar
Mail: oatalar@tbv.org.tr
Tel: 0533 737 6113