Üyelik

Vakfımız sınırlı olmak ve yeni katılacak üyenin “Türkiyenin Bilgi Toplumu’na dönüşmesine katkı sağlamak ve daha iyi bir yaşam için teknoloji” vizyonumuza destek verecek faaliyetleri bulunmak kaydı ile üyelik taleplerini değerlendirmektedir.

Türkiye Bilişim Vakfı‘na üyelik için öncelikle, kısaca kurumunuz, TBV nezdinde belirlediğiniz temsilciniz  ve faaliyetlerinizi içeren bir dilekçe ile talebinizin Vakıf Genel Sekreterliğimize iletilmesi gerekmektedir.

Türkiye Bilişim Vakfı, temel olarak kar amacı gütmeden sadece faaliyetlerinin sürdürülebilirliğini sağlamak amaçlı üyelerinden katkı payı desteği almakta olup; 2024 yılı üyelik katkı payı* başvuru sırasında bildirilecektir.

Genel Kurul üyemiz olan Kurumlar ve gerçek Kişiler oy kullanma hakkına sahip olup ayrıca her türlü Vakıf faaliyetlerimiz konusunda bilgilendirilecek ve etkinliklerimize davet edileceklerdir.

Başvuru dilekçenizi info@tbv.org.tr adresine iletmeniz gerekmektedir.

*Başvurunuzun devamında ilgili ücreti aşağıdaki bilgiler doğrultusunda yatırabilirsiniz.

Türkiye Bilişim Vakfı Banka Bilgileri; Akbank Salıpazarı Şubesi 0063 – 0081812 no’lu hesap Iban No:  TR73 0004 6000 6388 8000 081812

**Kurumsal Ana Sponsorluklarımız ile ilgili talepler ayrıca değerlendirilir.

***BCTR, AITR ve BN platform paydaşlıkları için platformlarımız bölümünden ayrıca bilgi alınabilir.